Hu Hunks Vegan Chocolate

₺411,18
Vergi hariç Teslimat: 1 ila 5 İş Günü
Stoktaki son ürünler
Hu Kitchen
1 Öğe
 • Güvenli Ödeme Güvenli Ödeme
 • Zamanında Teslimat Zamanında Teslimat
 • 14 Gün Koşulsuz İade 14 Gün Koşulsuz İade

Hu Hunks Vegan Chocolate

 • BAŞKA OLMAYAN ÇİKOLATA KAPLI BİR ATIŞTIRMA: Çikolata kaplı atıştırmalıklar bize her zaman tuhaf bir parlaklık kazandırdı. "Garip bir şey eklenmeli" derdik. Biz haklıydık. "Confectioner's Glaze" (veya "Shellac") çikolata kaplı atıştırmalıklara iştah açıcı bir parlaklık verir, ancak çoğu insan bunun genellikle kimyasal olarak işlenmiş böcek yapışkanından yapıldığını fark etmez (bakın - biraz iğrenç). Hu, "Confectioner's Glaze" gibi tuhaf malzemelerden kaçınır ve katkısız çikolatayı kucaklar.

 • BASİT, YÜKSEK KALİTE İÇERİKLER: Kaju fıstığı, organik kakao, rafine edilmemiş organik hindistan cevizi şekeri, organik adil ticaret kakao yağı, vanilya fasulyesi, deniz tuzu. Bu kadar basit.

 • "HAYIR" OLUN: Süt Ürünleri YOK, GDO YOK, Emülgatör YOK, Lesitin YOK, Glüten YOK, Rafine Şeker YOK, Şeker Kamışı YOK, Şeker Alkol YOK. Yaptığımız her şeyde bu titiz standartları uyguluyoruz. “Tuhaf malzemeler YOK. HİÇ. " - ve biz bunu kastediyoruz.

 • ELVERİŞLİ ATIŞTIRMA ÇANTASI: Artık mükemmel atıştırmalık şekli olan Hu Chocolate'ın harika tadı ve hissinin tadını çıkarabilirsiniz: Hunks! Bu lezzetli çikolata kaplı Hunks çantası, tazeliği sağlamak için uygun bir fermuarlı mühür kapaklarıyla birlikte gelir. 6 oz'luk çantamız, hareket halindeyken lezzetli bir çikolata ikramı için çantanıza, çantanıza veya evrak çantanıza atmanız için mükemmel boyuttadır. Paylaşmak için harika, paylaşmamak için daha iyi.

 • İNSANA GERİ DÖNÜN: Amaç sadece geçinmek değil. Amaç aktif yaşamak, zarif bir şekilde yaşlanmak ve gelişmektir. Hu'yu insanların yemek yemeye, yaşamaya ve insanlar gibi gelişmeye geri dönmelerine yardımcı olmak için başlattık. Yolculuğumuz yemeğimiz hakkında sorular sormakla başladı ve bu da bizi çılgın bir sağlık ve zindelik keşfi tavşan deliğine götürdü. Dağınıklığı ortadan kaldırmaya ve insana geri dönmek için basit şeylere odaklanmaya karar verdik - Tadı LEZZETLİ, yüksek kaliteli, gerçek yiyecekler.

 • A CHOCOLATE COVERED SNACK LIKE NO OTHER: Chocolate-covered snacks always struck us as bizarrely shiny. "Something weird must be added," we'd say. We were right. "Confectioner's Glaze" (or "Shellac") gives chocolate-covered snacks their appetizing sheen, but most people don’t realize it’s usually made with chemically-treated insect goo (look it up - kinda gross). Hu avoids weird ingredients like “Confectioner’s Glaze” and embraces unadulterated chocolate.

 • SIMPLE, HIGH-QUALITY INGREDIENTS: Cashews, organic cacao, unrefined organic coconut sugar, organic fair-trade cocoa butter, vanilla bean, sea salt. It’s that simple.

 • BE IN THE “NO”: NO Dairy, NO GMOs, NO Emulsifiers, NO Lecithins, NO Gluten, NO Refined Sugar, NO Cane Sugar, NO Sugar Alcohols. We apply these exacting standards in everything we do. We say “NO weird ingredients. EVER.” - and we mean it.

 • CONVENIENT SNACKING BAG: You can now enjoy the wonderful taste and feeling of Hu Chocolate in its perfect snacking form: Hunks! This bag of delicious chocolate-covered Hunks come with a convenient zipper seal closures to ensure freshness. Our 6oz bag is the perfect size to throw into your purse, bag, or briefcase for a tasty chocolate treat on the go. Great for sharing, better for not sharing.

 • GET BACK TO HUMAN: The goal isn’t to just get by. The goal is to live actively, age gracefully, and flourish. We started Hu to help people get back to eating, living, and thriving like humans. Our journey started with asking questions about our food, which lead us down a crazy rabbit hole of health and wellness discovery. We decided to cut through the clutter and focus on the simple things to get back to human - high quality, real food that tastes DELICIOUS.

Hu Kitchen
1 Öğe

No customer reviews for the moment.

Related Products (There are 16 other products in the same category)

close Alışveriş Sepeti
close Alışveriş Sepeti

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password